Meble prowansalskie - Prowansalska Marsylia 0

Oferowana przez nas seria prowansalska z pewnością do takich właśnie mebli należy. Jest jedyna w swoim rodzaju. Piękna, przepiękna ! Powiew naturalności dzięki naturalnym materiałom, drewna oraz cudownej barwy.

Kolekcja jest bogata w różne modele mebli..

 

Meble rustykalne marsylia
czytaj całość »
Lampiony 0

Małe a czyni wiele..

Mieszkanie stanowi nasz azyl, a jego aranżacja jest połączeniem i odzwierciedleniem charakterów oraz pasji mieszkających w nim osób. Podobnie jak zmienne są nasze nastroje, również wygląd wnętrza naszego mieszkania bardzo często przechodzi metamorfozy. Nie należy jednak utożsamiać metamorfozy z całkowitym, kosztownym remontem. Czasami wystarczy tylko niewielki element, by atmosfera panująca w mieszkaniu uległa całkowitemu przeobrażeniu uległa całkowitemu przeobrażeniu.

 
Bez względu na fakt, w jaki sposób jest zaaranżowane mieszkanie, warto zadbać o stylowe dodatki, które doskonale podkreślą wygląd wnętrza oraz wprowadzą przyjemną atmosferę. Dzięki lampionom...

Lampiony blog

czytaj całość »
Kolonialna Lizbona | pełne drewno, seria limitowana 0
Kolonialna Lizbona

Dlaczego?

Otóż meble kolonialne to przede wszystkim ponadczasowość. Istnieje takie coś jak poczucie świeżości, nowy zakup, nowe wnętrze. Inspirowane to jest naszymi wewnętrznymi potrzebami jak również trendami zewnętrznymi. Styl kolonialny był, jest i będzie zawsze atrakcyjny dla nas samych jak i innych ludzi.

Współczesne pomysły, co nie trudno zaobserwować, pojawiają się i znikają. Prawdziwe drewno, natura, natomiast jest niezmiennie pociągająca. Cieszy nas praktycznie zawsze kiedy do niej wracamy.

 
Jeżeli dołożymy do tego jakość, dobry materiał oraz prostotę to mamy serię która wypełni nasze wnętrza w mądry i przemyślany sposób oraz pozostanie z nami na wiele długich lat dając nam wiele radości.
czytaj całość »
Prestige mahogany | Meble z pełnego drewna mahoniowego 0

Meble stylowe z drewna mahoniowego znane są w Polsce od lat jednak prawdziwy „boom” na tego typu produkty można zaobserwować stosunkowo od niedawna. Zwolenników takich mebli przyciągają głównie oryginalność i unikalność wzorów, trwałość oraz styl jaki sobą reprezentują.

Wybór mebli drewnianych, stylowych i zarazem rzeźbionych świadczy o klasie i dobrym guście właścicieli.

Meble z litego, twardego mahoniu.
Cenione, wyróżniające się, trwałe i piękne !
Meble z mahoniu - Prestige mahogany
czytaj całość »
Kolonialna Orchidea - meble z pełnego drewna mangowego ! 0

Mango indyjskie, inaczej zwane drzewem mangowym, to roślina klimatu zwrotnikowego monsunowego, charakteryzującego się dużą ilością opadów oraz wilgotnością gleb. Jego naturalną uprawą zajmują się głównie mieszkańcy krajów Azji Południowo-Wschodniej, jednakże drzewo to można spotkać również na innych kontynentach np. w Ameryce Południowej.

Kolonialna orchideaKolonialna orchidea
czytaj całość »
Premium Mark - Już wyższej jakości mebli nie ma ! 1
Premium Mark

LIPIEC 2016 ! Część wzorów już dostępna !

Niebawem, mniej więcej w lipcu 2016, wprowadzamy kolejną nową serię elitarnych mebli w najwyższej możliwej jakości wykonania. Nazwa serii :

Premium Mark

Już teraz możemy Państwa zapewnić, że kolekcja będzie niewyobrażalnie cudowna. Limitowana ! 
W pierwszej kolejności wprowadzimy meble do biura i sypialni.
czytaj całość »
Rzeźbiona classic | Poszerzymy kolekcję dębową | wrzesień 2016 | 1
Kolekcja dębowa

WRZESIEŃ 2016 !

Niebawem, mniej więcej we wrześniu 2016, dodamy nowe pozycje z serii rzeźbionej classic w kolorze dębowym.

Pojawią się komody, szafki, rtv, witryny i inne. Już wkrótce !

Do tej pory, jeżeli chodzi o daną serię, koncentrowaliśmy się na kolorze ciemnego mahoniu. Obecnie planujemy wprowadzić jak najwięcej wzorów w kolorze dębowym co też po mału będziemy czynić.

Czarna prowansja | Wprowadzamy nowy kolor - czarno - dębowy | wrzesień 2016 | 0
Kolekcja dębowa

WRZESIEŃ 2016 !

Czas na nową barwę wykończeniową serii prowansalskiej. Nie, stara również będzie dostępna. Już niedługo całość będzie dostępna w dwóch kolorach.

Korpusy w stylowej czerni połączone z jasnymi, dębowymi blatami.

Dotychczas kolekcja prowansalska była oferowana w jednej kolorystyce, pastelowej bieli ( korpusy ) i ciepłego brązu ( blaty ) - Czas to rozszerzyć !

Meble prowansalskie, ciekawy pomysł na Twoje wnętrze 2

Ogólnie rzecz biorąc

Kiedy mówimy o Prowansji, od razu na myśl przychodzą nam przepiękne, fioletowe pola lawendy, wspaniała, słoneczna pogoda czy małe, niezwykle urokliwe miasteczka z kamiennymi domami. W wyobraźni czujemy zapach ziół prowansalskich, takich jak tymianek czy rozmaryn oraz smak oliwek i wytworzonej z nich oliwy, owoców morza, a także wybornego wina.
Maluje się przed nami obraz spokojnej, sielankowej, wręcz beztroskiej krainy, w której czas płynie powoli, a życie toczy się w harmonii i zgodzie z naturą.

Oferowana przez nas seria prowansalska z pewnością do takich właśnie mebli należy. Jest jedyna w swoim rodzaju. Piękna, przepiękna ! Powiew naturalności dzięki naturalnym materiałom, drewna oraz cudownej barwy.

Kolekcja jest bogata w różne modele mebli, zaczynając od tych najmniejszych, stojaki, szafki nocne przez klasyczne komody szafki na witrynach, kredensach, serwantkach kończąc.

Kolekcja prowansalska

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl